Кондитерське обладнання

Тунельна циклотермічна піч
Тунельна циклотермічна піч з додатковою функцією конвекції – це багатофункціональна піч, яка використовується для безперервної випічки всіх типів кондитерських виробів, хліба та булочних виробів, що потребують використання температури до 250 °C. Переміщення всередині печі здійснюється за допомогою сталевої стрічки чи сітки. Конструкція печі безпосередньо залежить від конкретного завдання клієнта.
Детальніше
Тістоміс Z образний
Тістомісильник - це професійне обладнання для вимішування тіста. Техніка дозволяє значно прискорити виробничий процес, а також підвищити якість готової продукції. На профільних підприємствах тістомісильники - це базові установки, без яких серійний випуск випічки стане практично неможливим. Фахівці Гурметбек займаються виготовленням тістомісильників на замовлення. Інженери заводу реалізують будь-який проект для спрощення виробничих процесів на Вашому підприємстві.
Детальніше
Глазуровальна машина
Машина має функції «видування» надлишків глазурі та вібрації сітки столу. Також вона має модуль декоратора типу ZIG-ZAG, що надає широкий спектр можливостей декорування продуктів. Глазуровальна машина оснащена 15-ти дюймовою сенсорною панеллю LCD. Панель має поворотну консоль, що забезпечує комфортне керування машиною по обидва боки виробничої лінії. Меню з широким діапазоном налаштувань дозволяє легко та інтуїтивно керувати всіма параметрами пристрою.
Детальніше
Конвеєр
Стрічковий конвеєр призначений для транспортування сипучих і кускових матеріалів, а також дрібноштучної продукції. Таке обладнання дозволяє автоматизувати переміщення сировини і готових виробів на виробництві, що значно прискорює і спрощує процес. Власнику це приносить серйозну економію часу і фінансових ресурсів. Замовити виробництво конвеєрів можна в компанії Гурметбек. Досвідчені майстри реалізують завдання будь-якої складності, а власне конструкторське бюро дозволяє розробити унікальне рішення, виходячи з потреб бізнесу клієнтів.
Детальніше
Екструдерна машина
Призначена для роботи у складі технологічного процесу кондитерського виробництва. Вона складається з каркасу з встановленими на ньому шафами з електрообладнанням, механізмом нагнітання тіста, механізмом струнного різання та транспортера, який передає заготовки. Машина формує заготовки печива, укладає на стрічковий транспортер та передає заготовки в лінію.
Детальніше
Декоратор кондитерських виробів
Багато хто любить солодощі за їх смак. Вони можуть бути різними за складом, формою та оформленням. Щоб вироби виглядали апетитно, їх покривають шоколадною глазур'ю або створюють візерунки. Але не всі знають, що являє собою пристрій, який використовують для цього. На виробництві, яке випускає велику кількість десертів, фізично неможливо прикрасити весь обсяг продукції вручну. Для комплексного виготовлення застосовується спеціальний прилад - декоратор кондитерських виробів.
Детальніше
Формувальні машини
Формувальні машини призначені для додання суміші певної конфігурації. Таке обладнання використовують в масовому, великосерійному і серійному виробництві. Машинне формування дозволяє знизити витрати часу і сил на випуск товарів, поліпшити якість ущільнення і збільшити точність геометричних розмірів виливки. Гурметбек займається виготовленням промислового обладнання. Верстати нашого заводу - це можливість автоматизувати будь-які процеси на виробництві.
Детальніше
Охолоджуючий транспортер
Охолоджуючий транспортер - це спеціальна техніка, що дозволяє переміщати сипучі матеріали, при цьому дотримуючись певного температурного режиму. Комбінування завдань дає можливість прискорити і автоматизувати виробничий процес. Техніка знадобиться для різних підприємств, які пов'язані з випуском карамелі, медикаментів та інших виробів, що вимагають особливого температурного режиму. Замовити виготовлення обладнання з необхідними параметрами можна в Гурметбек.
Детальніше
Холодильний тунель
Тунель охолоджуючий призначений для охолодження виробів на підприємстві харчової промисловості (цукерки, печиво, пряники) та забезпечує найкращу якість продукції. Тунель служить для охолодження та доохолодження продукту, а також для транспортування із збереженням заданої температури. Температура всередині тунелю, що охолоджує, регулюється і контролюється блоком управління, є можливість регулювання температури і параметрів роботи в кожній секції.
Детальніше
Тісторозкочувальні машини
У Києві на масштабних підприємствах харчової промисловості потрібні сучасні агрегати, здатні максимально автоматизувати і оптимізувати робочі процеси. В індустрії, пов'язаної з борошняними виробами, необхідні конвеєри, декоратори, тісторозкочувальні машини та інше обладнання. Всі технологічні пристрої знижують трудомісткість робіт і потребу у великому штаті співробітників. Компанія Гурметбек пропонує тісторозкочувальні та інші машини для харчової промисловості за доступними цінами і відповідно до потреб виробничих процесів.
Детальніше
Шафа для вистоювання тіста
Пишну і повітряну випічку отримують завдяки етапу бродіння, при якому заготовки з тіста витримують у вологому і теплому середовищі. Для кожного виду виробів потрібні певні умови. Шафа для вистоювання тіста - це обладнання, в якому можна їх створити, задаючи необхідні режими. Без нього не обійтися в пекарнях, кафе, кондитерських або їдальнь. Компанія Гурметбек виготовляє всі типи шаф для вистоювання заготовок з тіста на замовлення в Києві і по Україні. Обладнання виготовляється з урахуванням розмірів приміщень, асортименту продукції та умов експлуатації.
Детальніше
Мийна машина для візків та ящиків
Автоматизована мийна машина – це універсальна та ефективна установка, що відповідає найвищим гігієнічним стандартам миття та дезінфекції. Мийна машина забезпечує миття візків, гратчастих ящиків, підвісних та підлогових стелажів та рам. Установка також ідеально підходить для обробки обладнання, розміщеного на візку. Мийна машина буде корисна в різних галузях: кондитерській, фармацевтичній, логістиці, медичній сфері, м'ясній промисловості, птахівництві, виробництві рибних продуктів, сироваренні та в супермаркетах.
Детальніше

Один з напрямків діяльності Gourmet Back – виготовлення і продаж кондитерського промислового обладнання. Воно ідеально підходить для великих і середніх підприємств харчової галузі. Замовляючи оснащення для хлібопекарського, кондитерського та харчового виробництва на нашому сайті, Ви можете розраховувати на:

● можливість доставки установок по Києву і Україні;

● гарантію якості на деталі та обладнання;

● доступну вартість, знижки для постійних і оптових замовників.

Надійне обладнання для виготовлення кондитерських виробів

GourmetBack – це поєднання сучасної технологічної бази і досвідчених фахівців, готових задовольнити потребу клієнтів. Ми співпрацюємо з:

● ресторанами;

● кафе;

● приватними пекарнями та кондитерськими;

● хлібозаводами;

● готельними комплексами;

● заводами і фабриками в сфері харчової промисловості.

GourmetBack – не просто виробник обладнання для харчової промисловості. Наші фахівці допоможуть з ремонтом, налагодженням, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням. Майстри компанії навчать, як правильно працювати з обладнанням для досягнення максимального результату.

Яке обладнання ми випускаємо

Ми пропонуємо купити кондитерське промислове обладнання будь-якого типу. У каталозі представлені:

● мукопросеиватели – працюють за принципом сита, дозволяють істотно автоматизувати процес;

● тістомісильники – замішування тіста з малим вмістом вологи в великих обсягах;

● формувальні установки – створення заготовок з тіста перед випіканням в печі;

● варильні котли – призначені для приготування глазурі, шоколаду та інших мас;

● міксери – дають можливість виготовляти збиті вершки, крем, глазур, рідке тісто;

● тунельні газові ціклометріческіе печі з додатковою функцією конвекції – забезпечують постійну температуру протягом випікання;

● охолоджуючі столи та конвеєри;

● декоруючі установки – призначені для нанесення глазурі на поверхню випічки за допомогою ЧПУ-урядування;

● машини для посипання пудрою і крихтою, а також установки для обливання цукровим сиропом

● пакувальні лінії та ін.

Наявність власних цехів дає можливість зробити промислове оснащення для приготування випічки, цукерок, зефіру, а також інших борошняних, хлібобулочних та кондитерських виробів. Ми завжди готові до нестандартних завдань.

Пряники, печиво, батони, мармелад – ми виготовимо установки, що ідеально підходять для приготування певної продукції.

Переваги співпраці

Працювати на обладнанні від виробника GourmetBack дуже просто і зручно, а фахівці компанії завжди готові допомогти з обслуговуванням техніки. Наше офіційне промислове обладнання – це надійні установки для виробництва випічки за доступною ціною. З GourmetBack Ви зможете поліпшити виробничі процеси, що гарантує максимальні смакові якості кондитерських та хлібобулочних виробів!

blank