Конвеєр

Стрічковий конвеєр призначений для транспортування сипучих і кускових матеріалів, а також дрібноштучної продукції. Таке обладнання дозволяє автоматизувати переміщення сировини і готових виробів на виробництві, що значно прискорює і спрощує процес. Власнику це приносить серйозну економію часу і фінансових ресурсів. Замовити виробництво конвеєрів можна в компанії Гурметбек. Досвідчені майстри реалізують завдання будь-якої складності, а власне конструкторське бюро дозволяє розробити унікальне рішення, виходячи з потреб бізнесу клієнтів.
gear
gear
gear
gear
gear
gear
Розрахунок вартості

  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Якщо у Вас більше3файлів, будь ласка, відправте їх на пошту

  Фотогалерея Конвеєр

  Відео

  Виготовлення транспортерів на замовлення

  Виробництво Гурметбек – це поєднання більш ніж 20 років досвіду, сучасної технічної бази, а також досвідчених майстрів і інженерів. Завод займається виготовленням будь-яких металоконструкцій і обладнання. Всі виробничі процеси виконуються в цехах компанії, що гарантує максимальний контроль над кожним етапом.

  Власне конструкторське бюро дає можливість робити транспортери з будь-якими габаритами і додатковими функціями (включаючи охолодження і обігрів лінії). Вартість конвеєрів досить невисока, і оскільки ми – прямі виробники, ціни на обладнання істотно нижче, ніж у посередників.

  Переваги використання конвеєрів

  Є кілька причин встановити стрічковий транспортер на виробництві:

  ● мінімальні енерговитрати на переміщення продукції;

  ● простота технічного обслуговування;

  ● максимальна швидкість переміщення товарів;

  ● можливість створення безперервного потоку продукції.

  Такі транспортувальники незамінні для переміщення зернових культур, кондитерських виробів, будівельних матеріалів, побутового сміття та ін.

  Особливості обладнання Гурметбек

  Робочим органом в конвеєрі виступає стрічка. Вантаж знаходиться на її верхній частині, він переміщується уздовж поздовжньої осі техніки. Стрічка – це одночасно і тяговий, і несучий елемент. Довжина і ширина робочого органу можуть бути різними. Інженери Гурметбек запропонують рішення, що дозволяють автоматизувати і полегшити процеси на підприємстві клієнта. Наші фахівці врахують конструктивні особливості техніки, такі як ухил, габарити, максимальна вага продукції, яка транспортується, та інші технологічні особливості.

  Конвеєри Гурметбек виходять:

  ● екологічно безпечними – обладнання підходить для транспортування товарів і сировини в харчовій сфері;

  ● надійними і довговічними – період експлуатації техніки досягає багатьох років;

  ● функціональними – транспортери в повній мірі підходять для переміщення певної продукції.

  Переваги співпраці з Гурметбек

  Гурметбек пропонує виготовлення недорогих конвеєрів з доставкою по Києву та Україні. Звертаючись до компанії, клієнти можуть розраховувати на:

  ● високу якість продукції. На усі товари поширюється дія гарантії. Якість верстатів і металоконструкцій також підтверджується відмінною репутацією заводу і всіма необхідними сертифікатами.

  ● доступну вартість устаткування. Ціни від виробника досить невисокі. Постійним клієнтам надаються додаткові знижки.

  ● широкий вибір додаткових послуг. Фахівці компанії займатимуться доставкою транспортерів по країні, а також пусконалагоджувальними роботами, гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

  Конвеєри від виробника – це комбінація якості, надійності і довговічності такого обладнання. Верстати від Гурметбек прослужать не один рік, гарантуючи при цьому безперебійне та ефективне транспортування продукції на Ваших заводах.

  blank