Охолоджуючий транспортер

Охолоджуючий транспортер - це спеціальна техніка, що дозволяє переміщати сипучі матеріали, при цьому дотримуючись певного температурного режиму. Комбінування завдань дає можливість прискорити і автоматизувати виробничий процес. Техніка знадобиться для різних підприємств, які пов'язані з випуском карамелі, медикаментів та інших виробів, що вимагають особливого температурного режиму. Замовити виготовлення обладнання з необхідними параметрами можна в Гурметбек.
gear
gear
gear
gear
gear
gear
Розрахунок вартості

  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Якщо у Вас більше3файлів, будь ласка, відправте їх на пошту

  Фотогалерея Охолоджуючий транспортер

  Відео

  Особливості виготовлення транспортерів

  Виробництво Гурметбек займається випуском металевих конструкцій і різних верстатів на замовлення. Фахівці компанії готові реалізувати будь-які потреби клієнтів. Завдяки більш ніж 20-річному досвіду, кваліфікованим інженерам і сучасній технічній базі, ми гарантуємо відмінну якість, а також тривалий термін служби техніки.

  Власне конструкторське бюро дає можливість робити недорогі охолоджуючі транспортери із заданими параметрами. Устаткування буде розроблено і виготовлено відповідно до потреб бізнесу клієнта, що дозволить значно полегшити, прискорити і здешевити подальші виробничі процеси.

  Сфера застосування конвеєрів

  Сучасні транспортери з системою охолодження використовують в різних галузях промисловості, включаючи:

  ● целюлозно-паперову;

  ● хімічну;

  ● фармацевтичну;

  ● косметичну;

  ● харчову (кондитерські вироби, овочі, фрукти, м’ясо, чіпси).

  Інженери Гурметбек розроблять конвеєр, виходячи з потреб Вашого бізнесу. Габарити, швидкість руху стрічки, температурний режим і додаткові можливості можуть бути будь-якими. Фахівці компанії не тільки виготовлять необхідний транспортер, але також займатимуться його установкою і проведенням пусконалагоджувальних робіт.

  Переваги використання верстатів

  У конвеєрів, випущених виробництвом Гурметбек, є ряд переваг:

  ● екологічна чистота -використовуються тільки гіпоалергенні матеріали, тому готові конвеєри можна застосовувати навіть в харчовій і фармацевтичній промисловості;

  ● комфорт і безпека експлуатації – обладнання легко чистити, є можливість змінювати швидкісний режим або укомплектувати техніку системою нагріву для дефростації заморожених продуктів;

  ● тривалий термін служби – комбінація високоякісної нержавіючої сталі і сучасних технологій гарантує зносостійкість;

  ● можливість закритого транспортування – це актуально при переміщенні вибухонебезпечних речовин в хімічній промисловості.

  Розцінки на продукцію

  Виробництво Гурметбек пропонує кращі ціни на охолоджуючі транспортери в Україні. На вартість готової продукції впливають такі фактори:

  ● конструктивні особливості;

  ● габарити;

  ● необхідний функціонал;

  ● додаткові побажання.

  Гурметбек – прямі виробники. Це гарантує відмінну якість продукції і дозволяє не переплачувати посередникам. Надійні транспортери допоможуть зменшити витрати на виробничі процеси, що робить придбання такої техніки фінансово грамотним рішенням.

  Гурметбек – виробництво металоконструкцій на замовлення

  Клієнти компанії можуть розраховувати на високу якість продукції, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами та дозвільними документами. Постійним замовникам надаються знижки. Є можливість доставки установок по країні, а також гарантійного та післягарантійного обслуговування.

  Охолоджуючі транспортери від Гурметбек – надійні і довговічні верстати, здатні значно зменшити витрати, а також спростити процеси виробництва різних товарів і сировини.

  blank