Тістоміс Z образний

Тістомісильник - це професійне обладнання для вимішування тіста. Техніка дозволяє значно прискорити виробничий процес, а також підвищити якість готової продукції. На профільних підприємствах тістомісильники - це базові установки, без яких серійний випуск випічки стане практично неможливим. Фахівці Гурметбек займаються виготовленням тістомісильників на замовлення. Інженери заводу реалізують будь-який проект для спрощення виробничих процесів на Вашому підприємстві.

Тістоміс підходить для всіх видів тіста

blank

Печиво

blank

Хліб

blank

Пряники

blank

Круасани

gear
gear
gear
gear
gear
gear
Розрахунок вартості

  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Якщо у Вас більше3файлів, будь ласка, відправте їх на пошту

  Фотогалерея Тістомісильник

  Етапи роботи по проєкту:

  blank

  Ідея

  blank

  Концепція

  blank

  Креслення

  blank

  Виготовлення

  blank

  Логістика

  blank

  Монтаж

  blank

  Запуск


  Видео

  Купить промышленный тестомес

  Конструктивні особливості тістомісильної машини:

  Перевірена 20-ти річним досвідом геометрія лопаcті та можливість тонкого регулювання гарантує особливо швидке та інтенсивне змішування інгредієнтів, та оптимальний видимий результат замішування.

  • Використовувані матеріали – нержавіюча сталь, бронза, поліацеталь.
  • Управління – сенсорне, на базі комплектуючих Siemens (Delta).
  • Привідні органи – мотор-редуктори Motovario, Італія .
  • Підшипникові вузли – NSK, Японія

  Технічні характеристики:

  Купить промышленный тестомес

  Продуктивність (порція замісу)150 – 1500 кг
  Об’єм чаші0,5 – 1,5 м³
  Швидкість обертання місильних органів10 – 30, 30 – 90 об/хв
  Конструкція місильних органів на вибірZ-подібні, спіральні, цільнолиті
  Поворот чаші при вивантаженні110°
  Споживана потужність20-50 кВт

  Переваги тістомісильних машин

  Застосування тістомісильників має істотні переваги:

  ● простоту у використанні;

  ● економну витрату інгредієнтів при замішуванні тіста;

  ● підвищену швидкість виконання технічних операцій;

  ● чудову якість тіста, що вимішується.

  Техніка з додатковими опціями (різні насадки, кілька способів обертання, таймер, автоматичне перекидання чаші) дозволяє вирішувати допоміжні завдання в ході виробництва випічки. Тістомісильна машина замішує дріжджове, здобне, прісне або заварне тісто. Устаткування призначене для тривалої і безперервної роботи. Завдяки спеціальній техніці, тісто виходить однорідним, а готова продукція дуже смачною.

  Галузь застосування установок

  Тістомісильник – це першочергова необхідність на будь-яких підприємствах, які пов’язані з виробництвом борошняних виробів. Установка значно підвищить ефективність роботи пекарів і кухонних співробітників. Купити тістомісильну машину слід для власників:

  ● хлібопекарських заводів;

  ● кондитерських фабрик;

  ● закладів громадського харчування;

  ● магазинів з невеликими кондитерськими цехами.

  Піца, хліб, пончики, пиріжки, багети – спеціальна техніка необхідна при виробництві будь-яких борошняних виробів. Тістомісильна машина допоможе не тільки економити час і ресурси, але також дозволить поліпшити якість готової продукції, що призведе до підвищення прибутку і популярності Вашої компанії.

  Різновиди тістомісильних машин

  Виділяють 3 основних види тістомісильників:

  ● Горизонтальні. Устаткування призначене для виробництва крутого тіста. Такі тістомісильники використовують при виготовленні борошняних напівфабрикатів (хінкалі, вареники, пельмені), а також певних різновидів печива.

  ● Спіральні. Робочий орган нагадує латинську букву S. Устаткування спеціалізується на виробництві важких видів тесту, наприклад, з житнього та пшеничного борошна високої вологості. Техніку застосовують для виготовлення локшини, булочок, батонів та хліба.

  ● Планетарні. Універсальні машини, призначені для замішування різних видів тіста: від рідкого до бісквітного. Також установки здатні працювати з мусами, пюре і фаршем. Найчастіше планетарні тістомісильники застосовуються в сфері громадського харчування.

  Виготовлення тістомісильних машин на замовлення

  Виробництво Гурметбек готове реалізувати будь-які потреби клієнтів, пов’язаних з тістомісильним обладнанням. Наявність сучасних цехів і власного конструкторського бюро дозволяє розробити унікальний проект, що враховує всі особливості бізнесу клієнта. Габарити, продуктивність і додаткові опції залежать тільки від побажань замовника.

  Оскільки відсутні посередники, ціни на тістомісильники невисокі. Всі моделі відповідають законодавчим нормам і стандартам, на товари поширюється дія гарантії. Можлива доставка у будь-яку точку Києва і України з установкою машин і проведенням пусконалагоджувальних робіт. Також працівники заводу займаються подальшим обслуговуванням техніки.

  blank