Формувальні машини

Формувальні машини призначені для додання суміші певної конфігурації. Таке обладнання використовують в масовому, великосерійному і серійному виробництві. Машинне формування дозволяє знизити витрати часу і сил на випуск товарів, поліпшити якість ущільнення і збільшити точність геометричних розмірів виливки. Гурметбек займається виготовленням промислового обладнання. Верстати нашого заводу - це можливість автоматизувати будь-які процеси на виробництві.
gear
gear
gear
gear
gear
gear
Розрахунок вартості

  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Якщо у Вас більше3файлів, будь ласка, відправте їх на пошту

  Фотогалерея Формувальні машини

  Відео

  Особливості виготовлення машин для формовки

  Гурметбек більше 20 років займається випуском промислових верстатів. Репутація відмінного партнера – головна причина співпрацювати з заводом. Поєднання досвідчених майстрів і сучасної технічної бази дозволяє випускати формувальні машини з будь-якими габаритами і конструктивними особливостями. Готові верстати виходять надійними, довговічними і функціональними.

  У штаті Гурметбек кваліфіковані інженери і власне конструкторське бюро. Це дає можливість враховувати особливості бізнесу клієнта перед розробкою унікального проекту. Так техніка ідеально впишеться в конкретний виробничий процес, спростивши, прискоривши і здешевивши випуск серійної або дрібносерійної продукції.

  Переваги та сфера експлуатації

  Є декілька причин замовити і встановити формувальні машини:

  ● створення виробів будь-якої складності, площі і товщини – чим тонше деталь, тим вигідніше дана технологія;

  ● довговічність – Гурметбек виготовляє обладнання з високоякісних матеріалів, що гарантує його тривалий термін служби;

  ● значне збільшення продуктивності;

  ● простота обслуговування.

  Установки використовують при виготовленні побутових товарів, в харчовій промисловості, будівництві, машинобудуванні, хімічній сфері і таке інше. Завдяки універсальності, верстати для формовки стали незамінними у всіх ливарних цехах.

  Різновиди формувальних машин

  Машини для формовки ділять за такими критеріями:

  ● Вид енергії для приведення станка в дію. Ручні моделі малоефективні і в масовому виробництві майже не використовуються. Пневматичні машини відрізняються високою надійністю і універсальністю, їх найчастіше використовують на ливарних заводах. Механічні пристосування застосовують для виготовлення великих деталей. Гідравлічні та електромеханічні установки відрізняються високою ефективністю, економічністю і безшумністю, але, в основному, підходять лише для виготовлення форм в малих опоках.

  ● Метод ущільнення суміші. Верстати бувають ручними, пресовими, вібропресувальними, і струшувальними з допресуванням. Останнім часом також часто використовуються піскомети і піскодувки. Вибір конкретної моделі залежить від особливостей і типу продукції, що виготовляється.

  ● Спосіб виймання деталей. Найчастіше застосовують машини з штифтовим або рамковим підйомом напівформи, а також з поворотним або перекидним столом.

  Гурметбек здійснює продаж всіх видів формувальних машин. Ми самі займаємося виробництвом устаткування, тому можемо виконати верстати з будь-якими характеристиками. Такі машини ідеально підійдуть під особливості підприємства клієнта.

  Гурметбек – виробник обладнання № 1 в Україні

  Замовивши в Гурметбек формувальні машини, клієнти можуть розраховувати на невисокі ціни, послуги з встановлення та обслуговування машин по Києву і Україні, а також оперативну доставку по країні. На всю продукцію поширюється гарантія, якість верстатів підтверджується всіма необхідними сертифікатами.

  Формувальні машини виробництва Гурметбек – це комбінація доступної вартості і високої надійності обладнання!

  blank