Пакувальне обладнання

Упаковка - невід'ємна частина при виробництві цукерок, печива та іншої випічки. Спеціальна плівка забезпечує стерильність, захищає товар від зовнішніх впливів і свідчить про коректних умовах зберігання. Пакувальне обладнання для кондитерських виробів необхідно при масштабному виготовленні продуктів харчування. Купити в Києві агрегати для фасування від виробника можна в компанії Gourmet Back. Багаторічний досвід роботи дозволяє виготовляти недорогу спеціальну техніку відповідно до необхідними характеристиками, що відрізняється високою якістю і довгим терміном служби.

Види і призначення спеціальних машин

Виробництво продуктів харчування включає дотримання норм і вимог до фасування товарів, яка забезпечує цілісність і збереження випічки. Типи пакувального обладнання для кондитерських виробів:

● флоупак-машини – первинна фасування, продукція формується в туби і готується для наступних етапів обгортки;

● агрегати для вторинної упаковки – вироби пакуються в фольгу або інший матеріал, також є формировка в МУЛЬТИПАК;

● обладнання для групової тари – фасування продуктів в шоубокси або картонні лотки відкритого і закритого типів;

● упаковка для транспортування – формування палетів та іншої тари, яка відповідає вимогам перевезення вантажу.

На виробництві кондитерських виробів необхідний кожен з перерахованих вище видів обладнання. Агрегати забезпечують правильну підготовку випічки до транспортування та зберігання на складах, а потім на полицях магазинів. Широкий вибір пакувальних машин в каталозі Gourmet Back дозволяє підібрати варіант відповідно до потреб цеху в плані потужності, продуктивності та інших характеристик. Кондитерську продукцію упаковують в:

● фольгу – запобігає потраплянню сторонніх тіл в продукт, а також захищає від механічних пошкоджень;

● ОПП- або ПП-плівку – запобігає вплив на виріб зовнішніх чинників;

● целофановий або картонний етикет – формування партій і груп товарів.

Упаковка впливає на зовнішній вигляд і смакові властивості продуктів. Без плівки випічка обвітрюється і втрачає свої якості. Ціни на агрегати від Gourmet Back повністю відповідають якості машин. Ми також готові запропонувати пуско-налагоджувальні роботи і навчання, щоб нове обладнання з першого дня почало приносити користь виробничому процесу. Гарантійне та післягарантійне обслуговування -один із принципів нашої роботи, що дозволяє налагодити тривалі довірчі відносини з клієнтами.

Gourmet Back – експерт у виробництві агрегатів

Підприємство виробляє технічне оснащення для харчової промисловості 20 років, що обумовлює впевненість в надійності механізмів. Досвідчені професіонали працюють, щоб Ви могли придбати якісну техніку за доступною вартості. Інженери проектують і розробляють машини з кращими технічними характеристиками, що відповідають вимогам продуктивності. Наше конструкторське бюро дозволяє створювати оснащення, виходячи з потреби клієнта.

Gourmet Back – один з кращих виробників технічного обладнання в Україні. Ми заробили свою репутацію виключно якісною продукцією, яка до цього дня радує продуктивністю власників. Замовити фасувальні агрегати можна онлайн, для цього залиште заявку, і менеджери зв’яжуться з Вами для уточнення деталей. Продумана система логістики і потужна виробнича база дозволяє нам виготовляти обладнання і швидко доставляти його по Україні. Співпраця з Gourmet Back – це не тільки придбання якісного обладнання, а й вкладення в злагоджену роботу пакувального відділу.

blank