Лінії для пряників

Автоматизація технологічних процесів кондитерської промисловості - необхідна умова для випуску якісної продукції та оптимізації витрат для збільшення прибутку. В асортименті таких підприємств часто є пряники. Їх виробництво є рентабельним і швидко окупається. Штучні кондитерські вироби повинні бути однакові за розміром, складом і консистенцією. Для цього замість ручної праці застосовують професійне обладнання. Лінія для пряника об'єднує всі етапи технологічного процесу і дозволяє їх автоматизувати. При виготовленні обладнання під замовлення враховуються особливості конкретних приміщень і асортимент продукції, яку передбачають випускати.

Розрахунок вартості

  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Файл не вибраний
  Якщо у Вас більше3файлів, будь ласка, відправте їх на пошту

  Фотогалерея Лінії для пряників

  Технологія виробництва пряників

  Особливість цих борошняних виробів – велика кількість в рецептурі цукру, гвоздики, кардамону, кориці, бад’яна, чорного і запашного перців, ванілі та інших спецій. Виготовляють два основних види пряників: заварні і сирцеві. Їх прикрашають цукровою або шоколадною глазур’ю, додають різні начинки. Виділяють такі етапи виробництва:

  ● приготування сиропу;

  ● заварка і заміс тіста;

  ● формування заготовок;

  ● випічка;

  ● охолодження;

  ● заповнення начинкою;

  ● оздоблення;

  ● сушка;

  ● фасування, упаковка.

  Устаткування в складі лінії для пряника

  Етапи виробництва об’єднують в єдину систему за допомогою конвеєрних і транспортерних стрічок. Набір верстатів і пристроїв для виготовлення різних видів пряників відрізняється. Фахівці компанії Гурметбек допоможуть підібрати необхідну комплектацію і потужність окремих вузлів і ліній в цілому. Конструкторське бюро розрахує продуктивність, складе проект з розстановкою верстатів в наявних цехах. На виробництві виготовляють таке устаткування для пряників:

  1. Формувальні машини. Матриці надають тісту певну конфігурацію. Це обладнання відповідає за точність ваги дрібноштучних виробів.

  2. Тістоокруглювачі. Відповідають за презентабельний зовнішній вигляд.

  3. Печі. Розрізняють конвеєрні і ротаційні.

  4. Охолоджуючий транспортер. Тунель для переміщення напівфабрикату до наступного технологічного етапу при заданій температурі.

  5. Декоратор кондитерських виробів. Покриває пряники глазур’ю, малює задані візерунки.

  6. Конвеєр. Подає сировину, напівфабрикати і готові вироби до місця подальшого виробництва. Автоматизує процес, виключає роботу вантажників, скорочує час між етапами.

  Характеристики технологічного обладнання для виготовлення пряника

  Перш ніж купити лінію, ознайомтеся з технічними показниками верстатів. До критеріїв вибору відносять:

  ● продуктивність;

  ● масу виробів;

  ● кількість заготовок в ряду;

  ● площу, яку займає обладнання;

  ● кількість обслуговуючого персоналу;

  ● витрати електроенергії і газу.

  Гурметбек – надійний виробник обладнання для харчової промисловості

  Компанія займається виготовленням верстатів і ліній протягом 20 років. Великий досвід і команда досвідчених професіоналів – гарантія випуску функціонального та надійного обладнання. До переваг виробництва Гурметбек відносяться:

  ● адекватна ціна на якісні верстати;

  ● весь комплекс робіт, починаючи від проекту і закінчуючи установкою;

  ● використання для виробництва якісних матеріалів;

  ● гарантія і сервісне обслуговування;

  ● виконання замовлень у строк;

  ● доставка в будь-який населений пункт України;

  ● можливість замовити лінію необхідної комплектації.

  Компанія Гурметбек виробляє верстати і технологічні вузли для кондитерської промисловості з урахуванням сучасних вимог і рецептур. Замовляйте лінії і отримуйте гарантоване збільшення обсягу випуску і підвищення якості продукції.

  blank