Промислові металеві меблі

Якісні промислові металеві меблі дозволяють істотно спростити проведення слюсарних, столярних та електромонтажних робіт. З її допомогою можна облаштувати цехи, автосервіси, гаражі та майстерні. Грамотно оформлене робоче місце позитивно впливає на продуктивність праці, а також знижує ризик травматизму. Завод Гурметбек пропонує замовити верстати, верстатні тумби, шафи, інструментальні візки та інші вироби з доставкою по Україні. Наявність власного виробництва дозволяє гарантувати високу якість товарів, а також можливість виготовлення будь-яких виробів.

Виготовлення промислових металевих меблів

Гурметбек пропонує промислові металеві меблі від виробника. Наша компанія – це комбінація професіоналів з великим досвідом роботи і сучасною технічною базою. У Гурметбек готові допомогти з будь-якою проблемою: від облаштування майстерні до вирішення питань по зберіганню важливої документації.

У нашому розпорядженні сучасне обладнання для обробки металу, що дозволяє робити вироби з будь-якими характеристиками. Застосування верстатів з ЧПУ гарантує повну відповідність меблів розробленим кресленням. Співробітники використовують тільки якісну нержавіючу сталь і фурнітуру, завдяки цьому, продукція Гурметбек відрізняється надійністю і тривалим терміном служби.

Що ми пропонуємо

У компанії Гурметбек  можна купити всі види промислових меблів з металу, включаючи:

● інструментальні шафи і тумби;

● слюсарні та столярні верстати;

● пожежні шафи;

● зварювальні столи;

● поличні і інструментальні візки;

● контейнери для зберігання люмінесцентних ламп та ін.

У Гурметбек готові виконати будь-яке замовлення клієнтів. Власне конструкторське бюро дозволяє розробляти рішення, що ідеально підходять для Вашого бізнесу. Конструкція і габарити моделей можуть бути будь-якими, виходячи з особливостей виробництва. Також клієнт може надсилати вже готові креслення для випуску тих чи інших виробів.

Особливості та переваги промислових металевих меблів

Метал – це найкращий вибір для виробництва промислових меблів. До його переваг можна віднести:

● Практичність. Металеві моделі зберігають властивості при складанні і розбиранні. У разі переїзду такі конструкції не стануть непридатними.

● Тривалий термін служби. Період експлуатації становить до 30 років і навіть більше. Метал не боїться вологи, високих і низьких температур, він стійко переносить механічні дії.

● Функціональність. Конструкції витримують велику вагу, завдяки чому шафи виходять максимально ємними. Використання якісної фурнітури гарантує тисячі циклів відкривання і закривання дверей. Верстати з металу підходять для експлуатації навіть в агресивних умовах.

● Привабливий зовнішній вигляд. Моделі можуть бути пофарбовані в будь-який колір. Готові вироби гармонійно впишуться в загальний дизайн, спеціальне порошкове покриття забезпечує стійкість до подряпин.

● Екологічну чистоту. Матеріал не виділяє в повітря токсинів.

Особливості співробітництва

Якщо Ви хочете недорого купити металеві меблі, виробництво Гурметбек стане найкращим вирішенням цієї проблеми. Ви не переплачуєте посередникам, тому вартість готових виробів буде мінімальною. Крім доступної ціни клієнти можуть розраховувати на:

● гарантію на всі товари;

● оперативне виконання замовлень;

● знижки для постійних замовників;

● доставку по Києву та іншим містам країни.

Оформити замовлення можна онлайн, а також зв’язавшись з менеджером по телефону. Купуючи промислові меблі з металу у Гурметбек, Ви отримуєте надійні і довговічні вироби, розроблені спеціально для Вашого бізнесу!

blank