Свердління

Металеві конструкції популярні в багатьох галузях промисловості завдяки практичності, зносостійкості і довговічності. Для кріплення листів із сплавів між собою і іншими деталями необхідні отвори, їх отримують методом свердління. Цей спосіб обробки металу є затребуваним завдяки різноманітності вирізів. Вони можуть бути правильної геометричної форми або багатогранними, що дозволяє отримати виріб під технічні вимоги. Замовити в Києві свердління отворів в металі можна в Гурметбек, компанії з досвідом роботи більше 20 років.

Відео

Фотогалерея Свердління

Види металообробки

Є два типи вирізів – глухі і наскрізні. Перші свердлять на певну глибину, а другі – на прохід. Залежно від призначення, внутрішня сторона виконується гладкою або ступінчастою.

При наскрізному розточуванні важливо зробити на металі гарт (задирок) і запобігти виходу ріжучого елемента за межі заготівки. Методи захисту робочої поверхні і інструменту від пошкоджень:

● розміщення під металом дерев’яної підкладки або бруска;

● використання агрегату з вирізом при роботі на верстаті;

● зниження обертів інструменту на останньому етапі свердління.

У глухих отворах важливо дотримуватися глибини проходу. Для цього обмежують довжину фрези або встановлюють лінійку на верстаті.

Актуальні види свердління:

● розточування існуючих отворів;

● свердління зі зменшенням діаметра;

● створення отворів великих розмірів;

● виточування багатогранних вирізів.

Замовити послуги з металообробки в Україні можна в Гурметбек, компанії з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Труднощі ремесла і призначення вирізів

Робота з ріжучими фрезами – складний і небезпечний вид діяльності. Самостійно вирізати отвори без спеціальної підготовки не рекомендовано, так як є ризик отримати не той результат.

Поширені проблеми:

1. Обладнання. Деякі вирізи можна зробити дрилем, але складні, наприклад, багатогранні або глибокі, треба виконувати на спеціальних верстатах. Вартість агрегатів висока, набагато дешевше замовити послугу у професіоналів.

2. Горіння сплаву. Під час роботи матеріал і фреза нагріваються, метал може оплавитися. Ця проблема особливо поширена при розточуванні великих діаметрів у тонкому листі. Для уникнення такого ефекту застосовують охолоджуючу рідину і мастила.

3. Пошкодження інструменту і матеріалу. Деякі вирізи можна виконати тільки під певним кутом фрези до металу. Без навичок і досвіду складно правильно виконати металообробку, є ризик пошкодити свердло і лист сплаву.

Призначення отворів:

● створення технологічних вирізів під анкерні закладні деталі, болти, електрокабелі і таке інше;

● відрізання металу з певними параметрами від загального листа;

● обробка під зенкерування, різьблення, розточування і інші роботи.

Свердління використовується в машинобудуванні, складанні конструкцій, ремонтних роботах та інших сферах діяльності.

Гурметбек – експерт з металообробки

Інженери з 20-річним досвідом трудяться в цій компанії, щоб якісно виконувати замовлення будь-якої складності. Свердління отворів – один з напрямків діяльності Гурметбек. У нас можна замовити виготовлення металоконструкцій, обладнання для харчової промисловості, оренду спеціалізованої техніки та інші послуги, необхідні багатьом видам бізнесу.

Завдяки сучасному обладнанню фахівці виконають роботу будь-якої складності в чітко встановлені терміни. Менеджери проконсультують і допоможуть розрахувати ціну робіт. Компанія Гурметбек заслужила свою репутацію якісним виконанням замовлень і індивідуальним підходом до клієнтів.

blank