Екскаватори

Масштабні земляні роботи завжди проводяться за допомогою спеціальної техніки. Необхідно переміщати грунт, будівельне сміття, викопувати траншеї. Якщо це разовий захід, покупка всього обладнання може значно позначитися на бюджеті. Вигідно взяти його напрокат. Оренда екскаваторів допоможе заощадити бюджет і недорого скористатися якісною, надійною технікою. При цьому можна вибрати машину з конкретними параметрами виходячи з необхідності, наприклад, драглайн для робіт з близьким заляганням підземних вод.

Наша техніка:

Види екскаваторів

Техніка з ковшем популярна в Україні через збільшення кількості будівельних робіт. Вона потрапляє під визначення циклічної дії, так як дії повторюються по колу. Спочатку відбувається зачерпування ґрунту, потім перенесення в задане місце і висипання.

Екскаватори можна поділити на 2 групи відповідно до їх конструкції. Перша – гусеничні. Це потужна техніка, за допомогою якої просто дістатися до важкодоступних місць. Перевагою можна вважати стійкість і здатність працювати на бездоріжжі. Друга – колісні. Швидко реагують на дії оператора. Їх вважають маневреними, з високою продуктивністю.

Типи екскаваторів для будівельних робіт

Орендована спеціальна техніка допоможе на всіх етапах будівництва. При цьому, коштувати вона буде дешево, якщо порівнювати з її придбанням. За її допомогою можна швидко прибрати пагорби, засипати і вирівняти яри і траншеї, демонтувати стіни і перегородки, знести будь-які споруди, вивезти сміття з будівельного майданчика, вирити котлован, очистити вулиці від снігу. Всі сучасні екскаватори комплектуються додатковим навісним обладнанням:

● Грейферний ківш. Незвичайна будова – роз’ємна частина конструкції. Розмір може бути будь-яким, залежить від обсягу і ваги, який він повинен піднімати.

● Гідромолот. Встановлюється замість звичного ковша, по типу дії нагадує ударний механізм. Підходить для руйнування асфальтового і бетонного покриття, замерзлого ґрунту.

● Вила. L-образні «штирі», що допомагають здійснити захоплення, підняти щось знизу. Найчастіше зустрічаються у навантажувачів – машин з двома стрілами: екскаваторної (ззаду) і підйомної (спереду).

● Гідроножиці. Підходять для демонтажу будівель і первинного руйнування залізобетону (стіни, плити перекриття, фундаменти, бункери, колони, бордюри, збірні конструкції, арматура і таке інше)

● Фреза. Зовні схожа на барабан з зубцями. Їх обертання забезпечує роторно-поршневий гідравлічний привід.

Переваги оренди екскаваторів в Гурметбек

Орендуючи екскаватор, Ви можете розширити парк техніки, не вкладаючи при цьому великі кошти. Прокат обладнання дозволяє займатися ремонтними роботами і не перейматися проблемами обслуговування. Для транспорту, взятого у тимчасове користування, не потрібно будувати додаткові споруди, наприклад, гараж або стоянку. Всі екскаватори проходять своєчасний огляд і необхідне обслуговування. Можлива довгострокова і погодинна оренда. Замовлення спеціальної техніки є доступним в Києві та Київській області. При оренді екскаватора Ви отримуєте сучасне обладнання з водієм за доступною ціною. У компанії працюють люди з багаторічним досвідом, тому Вашу заявку завжди буде виконано якісно і в обумовлений термін.

Доступна оренда спецтехніки: звичайний і фронтальний навантажувач, екскаватор, самоскид, автобус, фура, борошновіз. В автопарку представлена техніка від відомих брендів Bobcat, CAT, JCB, Mercedes-Benz, Scania, Volkswagen. На сайті зі зручним функціоналом можна розрахувати вартість. Замовити будь-які послуги можна по телефону. Менеджер проконсультує по ціні за годину і умовам.

blank