Навантажувачі

У будівельній справі, на заводі, в масштабному сільському господарстві, в великих побутових магазинах і на інших підприємствах не обійтися без технічної допомоги. Людина може підняти відносно невелику вагу, тому використовують навантажувачі. Це спеціальна техніка, яка захоплює, переміщує і складує вантаж. Дії виконуються за допомогою вил, ковша, щипців та іншого додаткового обладнання. Така техніка може зажадати великих вкладень. Оренда навантажувача - оптимальне рішення для тимчасового використання. Його можна взяти на день, місяць або інший термін.

Види навантажувачів

Можна виділити 2 основних типи, виходячи з типу захоплювача: вилочні й ковшеві. Перший варіант часто використовують на складах, у виробництві, торгівлі, сільському господарстві. Вони оснащені L-образними «штирями», які здійснюють захоплення. Другий тип є популярним на будівництвах і ремонтних роботах, так як призначений для навантаження, переміщення сипучих матеріалів. Крім захоплювача, машини відрізняють за типом двигуна:

● дизельний;

● електричний;

● бензиновий;

● газовий.

Як вибрати автонавантажувач

За допомогою машини можна виконувати такі завдання: прибирання сміття, очищення від снігу, підйом і транспортування будівельних, побутових або господарських матеріалів, розробка пухкого або замерзлого ґрунту, планування майданчиків, демонтаж непотрібних споруд і об’єктів. В першу чергу необхідно визначитися з типом робіт. Спецтехніка повинна впоратися з поставленим завданням в повному обсязі і в найкоротші терміни. Паливо прямо впливає на підсумкові витрати. Тому необхідно визначитися, скільки годин на день буде функціонувати техніка. При оренді, на вибір впливає не тільки тип навантажувача і двигуна, а й інші нюанси:

● вантажопідйомність техніки;

● з водієм або без;

● висота підйому захоплювача;

● виробник;

● максимальний ресурс роботи навантажувача.

Для більшості завдань підійде вилочний навантажувач. Він запросто впорається з навантаженням на стелаж або машину. Але якщо необхідно підняти щось високо, краще вибрати телескопічний механізм. Цей вид навантажувача вважається багатофункціональним, так як в деяких випадках може замінити бульдозер, вежку, автокран чи екскаватор.

Переваги оренди в Гурметбек

Тимчасове користування – спосіб дешево розширити парк. Заощаджені гроші можна інвестувати в підприємство або будівництво. При цьому непотрібно турбуватися про сервісне обслуговування та утримання, а також Ви економите на податках. Реєстрація навантажувачів в органах держнагляду здійснюється власником. Доступна погодинна і довгострокова оренда.

Витрати на навантажувач легко вирахувати самостійно або уточнити у менеджера ціну за годину. Підсумкова вартість залежить від типу машини, терміну експлуатації. Вся техніка надається з оператором. Навантажувачі проходять своєчасний огляд і необхідне обслуговування. Це дає впевненість у якості виконаних робіт та безпеки на підприємстві / будівництві.

Оренда – популярна послуга в Києві і Україні. Головне правило Гурметбек – орієнтація на результат, який призведе до довгострокового співробітництва. Тому так є важливим індивідуальний підхід до кожного клієнта. У компанії працюють досвідчені професіонали, орієнтовані на результат.

В наявності великий парк техніки для оренди: звичайний і фронтальний навантажувач, екскаватор, самоскид, автобус, фура, борошновіз; Bobcat, CAT, JCB, Mercedes-Benz, Scania, Volkswagen. Заявку на оренду можна залишити по телефону. Менеджер надасть.

blank