Ремонт спецтехніки

Ремонт навантажувачів
Навантажувач - помічник при транспортуванні вантажу для виконання робіт на складах, будівельних майданчиках, сільському господарстві. Підтримка машин в хорошому стані - запорука безперервної роботи. Але не можна виключити випадки, коли техніка виходить з ладу. Компанія Гурметбек професійно виконує всі види ремонтних робіт навантажувачів і автонавантажувачів, а також проводить поточні профогляди для підтримки техніки в належному стані за доступними цінами. У компанії працюють співробітники з великим досвідом роботи, до кожного клієнта - індивідуальний підхід. Підприємство обслуговує Київ і Київську область.
Детальніше
Ремонт екскаваторів
Зупинка роботи через поломки техніки може призвести до невиконання обумовлених термінів і збитків, а іноді й до втрати замовлення. Екскаватор незамінний в будівництві, прокладанні доріг і на гірських виробках. Неполадки в ньому можна ліквідувати безпосередньо на місці розміщення, а серйозні несправності доводиться усувати на сервісній станції, оснащеної спеціальними приладами і обладнанням. Компанія Гурметбек пропонує терміновий ремонт екскаваторів і технічне обслуговування. Бригада досвідчених фахівців оперативно виїжджає на об'єкт замовника, проводить діагностику і усуває будь-які несправності.
Детальніше

Професійний і швидкий ремонт спеціалізованої техніки

Машини, які використовують при будівництві і дорожніх роботах, розраховані на завдання з важкими вантажами, в посиленому режимі і тиску. Є великий ризик поломки або виходу з ладу, що спричинить перестій. Наймати в штат фахівця з усунення неполадок є фінансово невигідним. Робота з кожною з можливих поломок вимагає вузькоспеціалізованих знань, а для відмінного результату потрібна команда професіоналів. Компанія GourmetBack займається діагностикою і ремонтом спецтехніки. Майстри перевірять справність, швидко здійснять заміну деталей і проконсультують щодо правил експлуатації.

Особливості ремонту спецтехніки

Фахівці GourmetBack виконають ремонт спеціальної техніки:

  • будівельних екскаваторів, грейдерів, підйомних кранів, бетононасосів;
  • дорожніх катків, укладальників асфальту, фрез, інших інструментів;
  • кар’єрних самоскидів, навантажувачів, бульдозерів.

Очікувати, що поломка дасть про себе знати – поганий варіант. В цьому випадку виробництво доведеться зупинити, а екстрений перестій негативно позначиться на результаті. Необхідний регулярний технічний огляд. Деякі проблеми можна визначити візуально або на слух, але справність електричної мережі, мотору, ходової, коробки передач та інших специфічних вузлів важкої техніки визначить тільки інженер-технік.

Наші фахівці проводять загальну комп’ютерну діагностику і визначають причину неполадки. Потужне технічне оснащення допомагає з точністю визначити причину несправності. Всі ремонтні роботи проводять кваліфіковані майстри, які за короткий термін знову приведуть обладнання в робочий стан. Обов’язковий пункт – тестування оснащення після закінчення ремонту. Ми цінуємо свою репутацію і спрямовані на тривалі і довірчі відносини з клієнтами.

Ремонт всіх видів спецтехніки від GourmetBack

Ми надаємо послуги з ремонту дорожньої, будівельної та кар’єрної техніки. Кваліфіковані інженери використовують комплексний і індивідуальний підхід при усуненні неполадок. Сучасне обладнання для діагностики великогабаритних механізмів допомагає визначити проблему без тривалого демонтажу вручну. З питань сервісного обслуговування звертайтеся за номерами телефонів, зазначеними на сайті. Ми цінуємо час наших клієнтів і розуміємо важливість безперебійної роботи виробництва. Тому до ремонту техніки підходимо з відповідальністю і виконуємо роботи в найбільш короткі терміни.

blank