Ремонт екскаваторів

Зупинка роботи через поломки техніки може призвести до невиконання обумовлених термінів і збитків, а іноді й до втрати замовлення. Екскаватор незамінний в будівництві, прокладанні доріг і на гірських виробках. Неполадки в ньому можна ліквідувати безпосередньо на місці розміщення, а серйозні несправності доводиться усувати на сервісній станції, оснащеної спеціальними приладами і обладнанням. Компанія Гурметбек пропонує терміновий ремонт екскаваторів і технічне обслуговування. Бригада досвідчених фахівців оперативно виїжджає на об'єкт замовника, проводить діагностику і усуває будь-які несправності.

Види ремонтів екскаваторів

Виїзні машини і сервісна база компанії Гурметбек оснащені всім необхідним для відновлення спецтехніки. Проводимо поточні і капітальні ремонти гусеничних, крокуючих і колісних екскаваторів і їх окремих вузлів:

● паливна апаратура;

● двигуни;

● коробки передач і трансмісії;

● електрообладнання;

● насоси і інші елементи гідравлічної системи;

● кондиціонери;

● змінне обладнання: стріли, ковші, капарові щогли;

● металоконструкції.

Типи послуг, що надаються з обслуговування важкої спецтехніки

20-річний досвід роботи і оснащення сучасним обладнанням дозволяє фахівцям Гурметбек виконувати всі види сервісу важкої техніки:

1. Терміновий – на об’єкті замовника без зняття окремих вузлів. Усунення навіть дрібних неполадок вимагає наявності спеціального інструменту та приладів для діагностики, якими оснащені наші виїзні бригади. При необхідності, підберемо оригінальні запчастини для екскаваторів різних виробників: Bobcat, CAT, JCB.

2. Капітальний – на спеціальній технічній базі компанії. Після повного розбирання проводимо діагностику окремих вузлів. Полагодження або заміна зношених деталей і механізмів відновлюють спецтехніку і дозволяють надалі уникнути простоїв в роботі. Після складання проводимо тестування на неробочому ходу і під навантаженням.

3. Технічне обслуговування за складеним графіком. Регулярний плановий огляд екскаваторів у зручний для замовника час страхує від значних поломів в розпал роботи.

Переваги ремонту спецтехніки в Гурметбек

Компанія надає кваліфіковану допомогу в усуненні неполадок в спеціальній техніці будь-якої складності. Виконуємо всі види ремонту екскаваторів різних виробників у Києві і по Україні. До нас звертаються завдяки таким перевагам:

● сервісне обслуговування здійснюють професіонали з великим досвідом;

● надання на період ремонту в оренду аналогічної техніки;

● весь спектр послуг в одному місці;

● дотримання термінів, які обумовлені замовником, графіка технічного обслуговування;

● багаторічний досвід машинобудування і спеціального обладнання дозволяє виготовити при необхідності будь-яку металоконструкцію для заміни в екскаваторі;

● цілодобова технічна підтримка клієнтів;

● розумне ціноутворення, яке залежить від обсягу і терміновості операцій;

● надання гарантії на всі замінені вузли та обладнання.

Для проведення ремонту спецтехніки сервісний центр укомплектовано необхідними приладами, апаратурою, автомобілями і складом запчастин. Детальну інформацію Ви отримаєте на нашому сайті або під час консультації по телефону з кваліфікованим фахівцем.

Фахівці дадуть рекомендації щодо збільшення терміну служби, особливостям догляду за важкою технікою, виявлення заводського браку. Ціна доступна і залежить від обсягу і складності виконуваних операцій, а якість сервісного обслуговування висока.

blank